Aktuálně

Ediční plán

   Vážení a milí čtenáři, 

 

EDIČNÍ PLÁN Září 2018 - Únor 2019 (stáhnout PDF)

Krásné chvíle s knihami Vám přeje Alpress. 

edicni-plan

více
Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice
Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice
Učedník - Zjevení démona
Učedník - Zjevení démona
Zmizení Nefertiti
Zmizení Nefertiti
 
Má paní - Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové
Má paní - Nesmrtelný příběh  Jindřicha VIII. a Anny Boleynové
Kniha mrtvých
Kniha mrtvých
Hrozny hněvu
Hrozny hněvu
 
 
RAW živá strava - recepty pro zdraví, vitalitu a štíhlou linii
RAW  živá strava - recepty pro zdraví, vitalitu a štíhlou linii L
Sběratel duší
Sběratel duší
Gustík Smutník a strašidelný trezor
Gustík Smutník a strašidelný trezor L
 

Nakladatelství Alpress

Knižní nakladatelství Alpress zaujímá na trhu s knihami jedno z předních míst a pro své čtenáře vydává knihy nejznámějších světových i českých autorů ve všech žánrech. Především to jsou romány pro ženy, romány pro muže, světová literatura, thrillery, dobrodružné a historické romány, příběhy ze života, knihy pro děti a mládež, komiksy, a také populárně naučná literatura z  oblasti esoteriky, hobby, sportu. Nechybí knihy o zdraví, zdravé výživě a také velmi žádané knihy záhad.

Na stránkách www. Alpress snadno najdete nejprodávanější knihy, knižní novinky, levné knihy, knihy v akci, připravované knihy a veškeré aktuality, které nakladatelství Alpress pro čtenáře připravuje. Nechybí ani galerie autorů a ukázky z vydaných knih.

 

TOP 10 knih nakladatelství Alpress

 

KOŘIST  (WILBUR SMITH)

Francis Courtney připlouvá ke břehům Afriky, aby pomstil smrt svého otce. Hamižní obchodníci a obávaní piráti, kteří pobřeží obývají, představují vřelé uvítání ve srovnání s nebezpečím, jež vychází z rodinného kruhu. Setkání příbuzných rozdrásá staré rány a vyústí v tuhý boj, v němž se odráží hříchy předchozí generace. Napínavý dobrodružný román světoznámého autora.

 

OHNIVÉ POUTO   (NORA ROBERTS)

Irsko oplývá legendami a Branna, majitelka krámku Temná čarodějka s voňavým zbožím pro turisty, je nadšeně přiživuje. Statečně se tváří, že jí ke štěstí nic nechybí, jenže její přítel Finn rozhodl zasvětit svůj život práci. Ale copak může práce vyplnit propastnou prázdnotu po Branně? Napínavý romantický příběh o lásce a prokletí.

 

SIDONIE ČESKÁ   (HANA WHITTON)

Sidonii, dceru Jiřího z Poděbrad, proti její vůli provdali za saského vévodu, ve kterém později nalezne velkou oporu. To by mezi ně ovšem nesměly vstoupit boje o další území, které se Sidonii, na rozdíl od manžela, velmi příčí. Vzepřít se manželovi je ovšem v období středověku pro ženu téměř nemyslitelné. Český historický román.

 

NEZLOMNÝ   (HANA HINDRÁKOVÁ)

Njoro musel opustit v sedmi letech matku, která byla závislá na alkoholu a mlátila ho. Začal žebráním, ale brzy mu nezbylo než krást. Život v africkém gangu provázelo znásilňování i lynčování. Zákon ulice ho natolik poznamenal, že se možná nedokáže dostat z úplného dna, ani když mu někdo podá pomocnou ruku. Pravdivý příběh plný bolesti a odhodlání.

 

SE MNOU SI NEZAČÍNEJ   (J.D.ROBB)

Řízením osudu se stane detektivka Eva Dallasová svědkem násilné smrti profesionální klevetnice a nebezpečné vyděračky Larindy Marsové. Při vyšetřování narazí Eva na šokující informace, které měly být raději pohřbeny spolu s Larindou. Detektivní román světové autorky.

 

PRVNÍ ALBUM NAŠEHO DĚŤÁTKA

Čas se nedá zastavit – ani se nenadějeme a děti vyletí z hnízda. Díky této mimořádné knize si hezké vzpomínky a pozoruhodné zlomové momenty v životě ratolestí můžeme uchovat, podrobně je popsat, doprovodit poznámkami a fotografiemi. A věřte, ohlédnutí za útlým dětstvím ocení i odrůstající potomek. Roztomilá publikace s pravým plyšovým medvídkem. Žádaná publikace dárkového charakteru.

 

MINECRAFT BRÁNA   (TRACEY BAPTISTE)

Bianca s Lonniem skončí po autonehodě v nemocnici. Když se dívka probere, Lonnie s ní na pokoji není. Díky speciálním brýlím se Bianca spolu s ostatními pacienty ocitne ve virtuálním světě hry Minecraft.... dobrodružné putování podle známé počítačové hry.

 

VZDÁLENÁ ŘEKA   (BARBARA WOOD) 

Americká spisovatelka Barbara Woodová zasadila svůj nový román do slunné Kalifornie. Schallerovi a Newmanovi jsou odvěkými nepřáteli. Když se na pozemku Schallerových najde lidská kostra, je zřejmé, že se jedná o oběť odporného zločinu. Nenávist mezi rodinami vzplane mohutným plamenem a na denní světlo se vynoří děsivá tajemství, kterým by bylo lépe ve věčné tmě.

 

DŽUNGLE

Objevte svět překypující životem. Deštné lesy, nepropustné a plné tajemství, jsou domovem víc než poloviny všech rostlin a živočichů na Zemi. Pomocí unikátní techniky Photicular kniha poodhaluje závoj, za nímž se skrývá prostředí, kam jen stěží pronikají sluneční paprsky, a zachycuje ho navždy v barvách a živých pohybech.

 

NAD PROPASTÍ   (WILBUR SMITH)

Saffron vyrůstá na rozlehlém keňském statku v bystrou dívku toužící po vědění a dobrodružství. Díky své ctižádosti nastoupí studia v anglickém Oxfordu, kde se seznámí s německým mladíkem Bernardem. Druhá světová válka je však brzy postaví na opačné strany fronty. Dobrodružný román.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

E-mail:
Heslo:
RegistraceZapomenuté heslo?

Eshop menu

Hledat

Ověřeno zákazníky

 

Sociální sítě

Akční nabídka

RAW živá strava - recepty pro zdraví, vitalitu a štíhlou linii


RAW  živá strava - recepty pro zdraví, vitalitu a štíhlou linii L

329 Kč,-  49 Kč

Sběratel duší


Sběratel duší

269 Kč,-  99 Kč

Gustík Smutník a strašidelný trezor


Gustík Smutník a strašidelný trezor L

229 Kč,-  39 Kč

Božena česká - boj o trůn a lásku


Božena  česká - boj o trůn a lásku

269 Kč,-  129 Kč

Kněžna žebráků


Kněžna žebráků

289 Kč,-  99 Kč

Vlčí pramen - Proměna


Vlčí pramen - Proměna L

129 Kč,-  29 Kč

Bible v obrazech světových malířů


Bible v obrazech světových malířů

699 Kč,-  399 Kč

Střípek malachitu


Střípek malachitu

269 Kč,-  99 Kč

Dívčí válka - někdy musí srdce ustoupit vyšším zájmům


Dívčí válka - někdy musí srdce ustoupit vyšším zájmům

229 Kč,-  79 Kč