Aktuálně

Krásné Velikonoce

 

Milí čtenáří, 

přejeme Vám krásné a pohodové prožití Velikonočních svátků.

      krasne-velikonoce

více
Na Leopardí skále
Na Leopardí skále
Údolí naděje
Údolí naděje
 
Kniha mrtvých
Kniha mrtvých
Skandální komtesa
Skandální komtesa
 
Učedník - Deník invokátora
Učedník - Deník invokátora
Třicet let na zlatém severu
Třicet let na zlatém severu
Drahomíra - Důstojná sokyně kněžny Ludmily
Drahomíra - Důstojná sokyně kněžny Ludmily
 
Převratné události v českých dějinách
Převratné události v českých dějinách
Bílá žena
Bílá žena
Doktorka z konce světa
Doktorka z konce světa
 

Nakladatelství Alpress

Knižní nakladatelství Alpress zaujímá na trhu s knihami jedno z předních míst a pro své čtenáře vydává knihy nejznámějších světových i českých autorů ve všech žánrech. Především to jsou romány pro ženy, romány pro muže, světová literatura, thrillery, dobrodružné a historické romány, příběhy ze života, knihy pro děti a mládež, komiksy, a také populárně naučná literatura z  oblasti esoteriky, hobby, sportu. Nechybí knihy o zdraví, zdravé výživě a také velmi žádané knihy záhad.

Na stránkách www. Alpress snadno najdete nejprodávanější knihy, knižní novinky, levné knihy, knihy v akci, připravované knihy a veškeré aktuality, které nakladatelství Alpress pro čtenáře připravuje. Nechybí ani galerie autorů a ukázky z vydaných knih.

 

TOP 10 knih nakladatelství Alpress

 

 

PŘEDE MNOU SE NESCHOVÁŠ   (MARY H. CLARK)

Městem New Jersey otřásá ohavný zločin. Po párty je v bazénu nalezeno mrtvé tělo osmnáctileté Kerry. Za čin okamžitě zatknou jejího přítele, který se brání, že je nevinný. To by však znamenalo, že vrah stále zůstává na svobodě. V detektivním případu známe americké autorky pátrá Kerryina sestra pro pravdě.

 

ÚDOLÍ NADĚJE    (ELIZABETH HARAN)

Matyldiny sny o rodinném štěstí vezmou za své, když na zásnubní hostině ztropí její opilý otec nečekaný skandál. Dosud vážená rodina je najednou přetřásána na veřejnosti a zostuzená dívka prchne z města do tichého vnitrozemí. Romantický příběh z prostředí exotické Austrálie.

 

PRVNÍ ALBUM NAŠEHO DĚŤÁTKA

Čas se nedá zastavit – ani se nenadějeme a děti vyletí z hnízda. Díky této mimořádné knize si hezké vzpomínky a pozoruhodné zlomové momenty v životě ratolestí můžeme uchovat, podrobně je popsat, doprovodit poznámkami a fotografiemi. A věřte, ohlédnutí za útlým dětstvím ocení i odrůstající potomek. Roztomilá publikace s pravým plyšovým medvídkem. Žádaná publikace dárkového charakteru.

 

TŘI KRÁLOVNY   (PHILIPPA GREGORY)

Přestože Markétu Tudorovnu, její sestru Marii a Kateřinu Aragonskou pojí příbuzenské pouto, nepřestávají se celý život žárlivě poměřovat. Historický příběh tří anglických královen rozplétá složité vztahy a úkladné zrady ve stínu vášně, závisti a nebezpečí.

 

KOŘIST  (WILBUR SMITH)

Francis Courtney připlouvá ke břehům Afriky, aby pomstil smrt svého otce. Hamižní obchodníci a obávaní piráti, kteří pobřeží obývají, představují vřelé uvítání ve srovnání s nebezpečím, jež vychází z rodinného kruhu. Setkání příbuzných rozdrásá staré rány a vyústí v tuhý boj, v němž se odráží hříchy předchozí generace. Napínavý dobrodružný román světoznámého autora.

 

VZDÁLENÁ ŘEKA   (BARBARA WOOD) 

Americká spisovatelka Barbara Woodová zasadila svůj nový román do slunné Kalifornie. Schallerovi a Newmanovi jsou odvěkými nepřáteli. Když se na pozemku Schallerových najde lidská kostra, je zřejmé, že se jedná o oběť odporného zločinu. Nenávist mezi rodinami vzplane mohutným plamenem a na denní světlo se vynoří děsivá tajemství, kterým by bylo lépe ve věčné tmě.

 

OHNIVÉ POUTO   (NORA ROBERTS)

Irsko oplývá legendami a Branna, majitelka krámku Temná čarodějka s voňavým zbožím pro turisty, je nadšeně přiživuje. Statečně se tváří, že jí ke štěstí nic nechybí, jenže její přítel Finn rozhodl zasvětit svůj život práci. Ale copak může práce vyplnit propastnou prázdnotu po Branně? Napínavý romantický příběh o lásce a prokletí.

  

HODINA PRAVDY   (JAMES PATTERSON)

Od poslední Alexovy návštěvy rodného města se hodně změnilo. Vražedné pohledy sousedů, házení klacků pod nohy… obyvatelé jsou přesvědčeni, že Alexův bratranec zavraždil svého žáka. Zatímco shání důkazy, aby očistil nevinného, sám se dostává na tenký led. Napínavý thriller.

 

NEZLOMNÝ   (HANA HINDRÁKOVÁ)

Njoro musel opustit v sedmi letech matku, která byla závislá na alkoholu a mlátila ho. Začal žebráním, ale brzy mu nezbylo než krást. Život v africkém gangu provázelo znásilňování i lynčování. Zákon ulice ho natolik poznamenal, že se možná nedokáže dostat z úplného dna, ani když mu někdo podá pomocnou ruku. Pravdivý příběh plný bolesti a odhodlání.

 

TAJNOSTI A SKANDÁLY ANTICKÉHO SVĚTA  (SŁAWOMIR KOPER)

Díky fascinujícímu vyprávění získávají slavné postavy starověku lidskou podobu. Kniha líčí, jak trpěli, bojovali a milovali, představí nám jejich všední zvyky i pikantní aféry. Autor vykresluje obraz velkých mužů i žen ze starého Egypta, Persie, starověkého Řecka a Říma i počátků křesťanství, který je často vzdálený tomu, co známe z učebnic dějepisu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

E-mail:
Heslo:
RegistraceZapomenuté heslo?

Eshop menu

Hledat

Ověřeno zákazníky

 

Sociální sítě

Akční nabídka

Převratné události v českých dějinách


Převratné události v českých dějinách

289 Kč,-  149 Kč

Bílá žena


Bílá žena

299 Kč,-  129 Kč

Doktorka z konce světa


Doktorka z konce světa

289 Kč,-  179 Kč

Znamení osudu


Znamení osudu

299 Kč,-  129 Kč

Feng šuej - Lexikon od A do Z


Feng šuej  - Lexikon od A do Z

289 Kč,-  189 Kč

Kruh věrných


Kruh věrných

329 Kč,-  99 Kč

Krev není voda


Krev není voda

349 Kč,-  149 Kč

Démon alkohol


Démon alkohol

229 Kč,-  129 Kč

Nejvyšší vrcholy evropských zemí


Nejvyšší vrcholy evropských zemí

329 Kč,-  99 Kč

Průvodce přírodou


Průvodce přírodou

289 Kč,-  129 Kč

Kruh věrných


Kruh věrných

329 Kč,-  99 Kč

Údolí ticha


Údolí ticha

329 Kč,-  129 Kč