Aktuálně

NOVINKA tohoto týdne:

 

KRÁVA NA STROMĚ - Julain Earl 

Veselé i trpké historky z jedné veterinářské praxe.

kniha-krava-na-strome

více
Zvěrolékař v akci - Úsměvné příběhy čtyřnohých pacientů
Zvěrolékař v akci - Úsměvné příběhy čtyřnohých pacientů
Zítřek nedoženeš
Zítřek nedoženeš
Údolí naděje
Údolí naděje
 
Tyrkysová hora
Tyrkysová hora
Kamarádky od koní
Kamarádky od koní
 
Dotknout se nebes
Dotknout se nebes
Valdštejn - Zkamenělé srdce v moci ďábla
Valdštejn - Zkamenělé srdce v moci ďábla
 
Karel IV. - mystik a čaroděj
Karel IV. - mystik a čaroděj
Kruh věrných
Kruh věrných
Z pohádky do pohádky - omalovánky
Z pohádky do pohádky - omalovánky
 

Nakladatelství Alpress

Knižní nakladatelství Alpress zaujímá na trhu s knihami jedno z předních míst a pro své čtenáře vydává knihy všech žánrů nejznámějších světových i českých autorů. Především romány pro ženy i muže, thrillery, příběhy ze života, knihy pro děti a mládež a  také populárně naučnou literaturu.

 

TOP 10 knih nakladatelství Alpress

 

ZEMŘEŠ V DALŠÍ KAPITOLE   (J. D. ROBB)

Při vyšetřování vraždy obdrží policistka Eva Dallasová tip z nečekaného zdroje – od autorky thrillerů, která zločin poznává ze stránek vlastní knihy. Eva se stulí s kocourem u krbu a čte, jenže čas ubíhá rychle, a pokud se zločinec opravdu inspiroval v knize…. thriller od světoznámé americké autorky.

 

VZPOMÍNKY VYBLEDNOU   (TAMARA MCKINLEY)

Christy už dlouho toužila vrátit se z australské Tasmánie do rodného Skotska. A nyní se po boku své dcery a vnučky skutečně vydá na cestu. Ty ale po čase zjistí, že Christyina minulost je mnohem temnější, než si vůbec dokázaly představit… dobrodružná romantika.

 

SEDMNÁCTÉ ZNAMENÍ    (JAMES PATTERSON)

V ulicích San Franciska panuje strach. Po několik měsíců se objevují těla zastřelených bezdomovců, ale policie se zločiny nezabývá. Až seržantce Lindsey Boxerové se podaří vypátrat stopu k vrahovi, který zatouží po osobní odplatě. Mistr thrilleru otevírá nový případ.

 

DOKUD TĚ NENAJDU   (LIZ LAWLER)

Emily je zdravotní sestra, ale nyní se ocitla v roli pacientky. Když se v noci po operaci probudí, vidí, jak se lékař u vedlejšího lůžka marně snaží oživit mladou ženu. Ráno je pokoj prázdný a Emily začne tušit, že se v nemocnici děje něco nekalého. Napínavý thriller z lékařského prostředí.

 

ZRÁDNÉ VODY   (ELIZABETH LOWELL)

Po tragické ztrátě rodičů se Kate jen neochotně vrací k potápění, aby pomohla svému bratrovi zachránit rodinný podnik. Jednoho dne zmizí jeden z členů posádky a Katino podezření o pravých důvodech krachu firmy se naplní... Romantika propletená napětím.

 

LÉTO NA MAXIMUM   (PETRA MARTIŠKOVÁ)

Izabela má všeho plné kecky – nejlepší kamarád leží po úrazu v nemocnici a ji čeká po prázdninách stěhování na intr do Prahy „Tohle léto si užiju po svém!“ umane si Iza a ani netuší, jak nezapomenutelné pro ni bude, když do jejího života vstoupí záhadný Nik. Romantika i dobrodružství pro mladé.

 

NA LEOPARDÍ SKÁLE    (WILBUR SMITH)   

Wilbur Smith prožil život prosycený dobrodružstvím, nezřídka se ocitl téměř na prahu smrti. Líčení jeho vlastních zážitků je mimořádně zajímavé, místy úsměvné a vtipné, především však poutavé jako jeho podmanivé romány.

 

HŘÍCHY PANSTVÍ CAVENDON  (BARBARA T. BRADFORD)

Válka si vyžádala na Anglii vysokou daň. Panství Cavendon čelí bankrotu a rody Swannových Inghamových se dostávají do pře. Když na povrch prosákne hluboko pohřbené tajemství, stane se právě rodinné sídlo hrozbou pro všechny. Dokážou se oba rody spojit, aby zachránily jméno rodiny a svou budoucnost?

 

KDYŽ PŘIJDE SOUMRAK  (NORA ROBERTS)

Bodine vede relativně poklidný život na prosperující rodinné farmě. Její podnikání naruší až návrat dlouho nezvěstné tety Alice a série násilných činů v okolí. Podezření padne na správce ranče Callena, který Bodine už dlouho přitahuje. Jenže ve vzduchu teď visí hrozba a nikdo se necítí před nikým v bezpečí. Napětí i romantika v jednom.

 

KAMARÁDKY OD KONÍ   (ANTJE SZILLAT)

Katy, Nely a Mila by si bez koní neuměly představit život. Ve stájích, kam docházejí, se ovšem děje něco nekalého. Leo a jeho otec trénují koně pro filmová studia, zejména Bleska. Ten se jednoho dne splaší a zraní Katy. Proč jsou koně najednou tak nervózní a agresivní? Trojice kamarádek na to musí přijít, než se stane něco horšího.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

E-mail:
Heslo:
RegistraceZapomenuté heslo?

Eshop menu

Hledat

Ověřeno zákazníky

 

Sociální sítě

Akční nabídka

Karel IV. - mystik a čaroděj


Karel IV. - mystik a čaroděj

279 Kč,-  129 Kč

Kruh věrných


Kruh věrných

329 Kč,-  99 Kč

Z pohádky do pohádky - omalovánky


Z pohádky do pohádky - omalovánky

129 Kč,-  79 Kč

Slibuji ti, Annabelle


Slibuji ti, Annabelle

289 Kč,-  149 Kč

Nail Art


Nail Art

399 Kč,-  29 Kč

Modré z nebe


Modré z nebe L

289 Kč,-  99 Kč

Jeden život nestačí


Jeden život nestačí L

289 Kč,-  79 Kč

Nejvyšší vrcholy evropských zemí


Nejvyšší vrcholy evropských zemí

329 Kč,-  99 Kč

Při návalech aspoň není zima


Při návalech aspoň není zima L

279 Kč,-  79 Kč