Aktuálně

Křest knihy NEZLOMNÝ - Hana Hindráková

 

Milí čteníři, rádi bychom vás pozvali na Africký večer, v rámci kterého se uskuteční křest knihy Nezlomný. V úterý 11. prosince od 17:30 v Café Kampus (Náprstkova 10, Praha 1).

krest-nezlomny

více
Dědictví maorského náčelníka
Dědictví maorského náčelníka
Dar boha slunce
Dar boha slunce
 
Ticho nemá ozvěnu
Ticho nemá ozvěnu
Půlnoční obřad
Půlnoční obřad
Ohnivé pouto
Ohnivé pouto
 
Tři královny
Tři královny
Přede mnou se neschováš
Přede mnou se neschováš
Tajnosti a skandály starověku
Tajnosti a skandály starověku
 
Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků
Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků
Střípek malachitu
Střípek malachitu
Útěk za láskou
Útěk za láskou
 

Nakladatelství Alpress

Knižní nakladatelství Alpress zaujímá na trhu s knihami jedno z předních míst a pro své čtenáře vydává knihy nejznámějších světových i českých autorů ve všech žánrech. Především to jsou romány pro ženy, romány pro muže, světová literatura, thrillery, dobrodružné a historické romány, příběhy ze života, knihy pro děti a mládež, komiksy, a také populárně naučná literatura z  oblasti esoteriky, hobby, sportu. Nechybí knihy o zdraví, zdravé výživě a také velmi žádané knihy záhad.

Na stránkách www. Alpress snadno najdete nejprodávanější knihy, knižní novinky, levné knihy, knihy v akci, připravované knihy a veškeré aktuality, které nakladatelství Alpress pro čtenáře připravuje. Nechybí ani galerie autorů a ukázky z vydaných knih.

 

TOP 10 knih nakladatelství Alpress

 

KOŘIST  (WILBUR SMITH)

Francis Courtney připlouvá ke břehům Afriky, aby pomstil smrt svého otce. Hamižní obchodníci a obávaní piráti, kteří pobřeží obývají, představují vřelé uvítání ve srovnání s nebezpečím, jež vychází z rodinného kruhu. Setkání příbuzných rozdrásá staré rány a vyústí v tuhý boj, v němž se odráží hříchy předchozí generace. Napínavý dobrodružný román.

 

SE MNOU SI NEZAČÍNEJ   (J.D.ROBB)

Řízením osudu se stane detektivka Eva Dallasová svědkem násilné smrti profesionální klevetnice a nebezpečné vyděračky Larindy Marsové. Při vyšetřování narazí Eva na šokující informace, které měly být raději pohřbeny spolu s Larindou. Detektivní román světové autorky.

 

VADÍ, NEVADÍ   (JAMES PATTERSON)

Claire, newyorská novinářka, je na stopě něčeho velkého, když přijde o život při ozbrojeném přepadení. Advokát Trevor nevěří na náhodu, navíc všechny okolnosti ukazují na promyšlený čin. Aby zjistil, proč musela jeho přítelkyně zemřít, neváhá nasadit vlastní život. Nový strhující thriller od J.Pattersona

 

NEZVĚSTNÁ   (LINDA HOWARD)

Jina odjíždí po náročném výcviku na nebezpečnou misi. Tam je po bombovém útoku prohlášena za mrtvou. Ačkoli byla veliteli Levimu její účast od počátku trnem v oku, nikdy nenechal žádného člena týmu na holičkách. I kdyby měl přiznat, že ho k tomu nutí víc než jen vojenská čest. Romantický thriller.

 

PRVNÍ ALBUM NAŠEHO DĚŤÁTKA

Čas se nedá zastavit – ani se nenadějeme a děti vyletí z hnízda. Díky této mimořádné knize si hezké vzpomínky a pozoruhodné zlomové momenty v životě ratolestí můžeme uchovat, podrobně je popsat, doprovodit poznámkami a fotografiemi. A věřte, ohlédnutí za útlým dětstvím ocení i odrůstající potomek. Roztomilá publikace s pravým plyšovým medvídkem. Žádaná publikace dárkového charakteru.

 

UČEDNÍK – ZJEVENÍ DÉMONA    (TARAN MATHARU)

Život sirotka Arktura se změní v okamžiku, kdy najde prapodivný svitek, po jehož přečtení zjistí, že má schopnost vyvolávat démony. Tajemná fantasy pro mládež a jak to všechno začalo…

 

ZMIZENÍ NEFERTITY    (ELIZABETH PETERS)

Amélie s manželem se vrátí do Káhiry, aby pokračovali ve vykopávkách. Hned první den naruší jejich pobyt mrtvý muž, který má v kapse lístek s jejím jménem. Manželský pár se nenechá zastrašit a vypraví se k nalezišti busty královny Nefertiti. Nový detektivní příběh z prostředí egyptských vykopávek z pera slavné E.Peters.

 

HOST   (ANDREAS WINKELMANN)

Když se Thomas a Saskia vrátí z dovolené, hned zjistí, že je něco špatně. V domě někdo byl. Zatímco ze sebe Saskia smývá špínu z cest, Thomase někdo prudce udeří do hlavy. Po týdnech v bezvědomí se probírá a zjišťuje, že Saskia byla unesena. V okolí se začnou ztrácet i další ženy a ve vzduchu visí tísnivé ticho nalezených mrtvých těl. Mrazivý thriller.

 

PRVNÍ REPUBLIKA – ZAMLČENÁ HISTORIE    (JAN A. NOVÁK)

Otazníků a záhad, které po sobě zanechala první republika, je víc než dost. Dodnes se třeba spekuluje o úloze tajných spolků při jejím vzniku či původu prvního prezidenta, o jeho společenských, korupčních a špionážních aférách. Ale jsou i nerozluštěné kriminální záhady a různé hypotézy, které s politikou nesouvisí, a přitom nemají o nic menší význam. Autor se snaží přijít na stopu tomu, co je zatím v naší historii tajemstvím.

 

MOTIVAČNÍ DIÁŘ – KAŽDÝ DEN S ÚSMĚVĚM   (VLADIMÍRA ČERNAJOVÁ)

Další rok je před námi. Jaký bude? Diář bude vaším průvodcem a pomocníkem, svědkem naplánovaných i naopak nečekaných událostí a strážcem vzpomínek. Tak házejte své myšlenky na papír, pobavte se každý měsíc krátkým příběhem, který napsal sám život, vybarvujte antistresové omalovánky a hlavně – prožijte skvělý rok!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

E-mail:
Heslo:
RegistraceZapomenuté heslo?

Eshop menu

Hledat

Ověřeno zákazníky

 

Sociální sítě

Akční nabídka

Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků


Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků

249 Kč,-  149 Kč

Střípek malachitu


Střípek malachitu

269 Kč,-  129 Kč

Útěk za láskou


Útěk za láskou

229 Kč,-  149 Kč

Cizí tvář


Cizí tvář

129 Kč,-  69 Kč

Pomsta Lucky


Pomsta Lucky

149 Kč,-  69 Kč

Jedenáctá rozhodne


Jedenáctá rozhodne

149 Kč,-  69 Kč

Gustík Smutník a kradač lidí


Gustík Smutník a kradač lidí

199 Kč,-  89 Kč

Krásky


Krásky

259 Kč,-  89 Kč

Štěňátko a Terezka


Štěňátko a Terezka

129 Kč,-  89 Kč