Můžeme si vykat?
Můžeme si vykat?
Odhalená tvář
Odhalená tvář
První album našeho děťátka
První album našeho děťátka
 
Co přetrvá věky
Co přetrvá věky
Za jasné noci
Za jasné noci
Strážkyně podsvětí
Strážkyně podsvětí
 
Jóga pro zdraví
Jóga pro zdraví
Deník uštvané matky
Deník uštvané matky
 
Z pohádky do pohádky - omalovánky
Z pohádky do pohádky - omalovánky
České princezny na evropských trůnech
České princezny na evropských trůnech
 

Nakladatelství Alpress

Knižní nakladatelství Alpress zaujímá na trhu s knihami jedno z předních míst a pro své čtenáře vydává knihy nejznámějších světových i českých autorů ve všech žánrech. Především to jsou romány pro ženy, romány pro muže, světová literatura, thrillery, dobrodružné a historické romány, příběhy ze života, knihy pro děti a mládež, komiksy, a také populárně naučná literatura z  oblasti esoteriky, hobby, sportu. Nechybí knihy o zdraví, zdravé výživě a také velmi žádané knihy záhad.

Na stránkách www. Alpress snadno najdete nejprodávanější knihy, knižní novinky, levné knihy, knihy v akci, připravované knihy a veškeré aktuality, které nakladatelství Alpress pro čtenáře připravuje. Nechybí ani galerie autorů a ukázky z vydaných knih.

 

TOP 10 knih nakladatelství Alpress

 

NEZAVÍREJ OČI   (M.H.CLARK) 

Casey propustili z vězení, kde si odpykávala patnáctiletý trest za vraždu svého snoubence, třebaže tvrdila, že zločin nespáchala. Nyní hodlá své jméno očistit, proto požádá Laurie Moranovou a její tým, aby vypátrala skutečného vraha. Jenže někdo chce za každou cenu novému vyšetřování zabránit… detektivka, která vyrazí dech.

VZDÁLENÁ ŘEKA   (BARBARA WOOD) 

Americká spisovatelka Barbara Woodová zasadila svůj nový román do slunné Kalifornie. Schallerovi a Newmanovi jsou odvěkými nepřáteli. Když se na pozemku Schallerových najde lidská kostra, je zřejmé, že se jedná o oběť odporného zločinu. Nenávist mezi rodinami vzplane mohutným plamenem a na denní světlo se vynoří děsivá tajemství, kterým by bylo lépe ve věčné tmě.

ŘEKA BOHŮ – FARAON  (WILBUR SMITH)

Nová kniha z řady světově proslulého autora líčí krušné časy, které nastávají starověkému Egyptu poté, co po smrti faraona usedá na trůn jeho nejstarší syn Utterik, zvráceně krutý mladík. Spojenci Egypta jsou zatčeni, obviněni z velezrady a odsouzeni...

PRVNÍ ALBUM NAŠEHO DĚŤÁTKA

Rodiče pozor! Nakladatelství Alpress nabízí roztomilou knihu s pravým plyšovým medvídkem. Díky ní si můžete uchovat vzpomínky na důležité momenty v životě dětí, doprovodit je poznámkami a fotografiemi.

STÁLE V TVÉM STÍNU   (NORA ROBERTS) 

Jedné horké letní noci odhalí Naomi otřesné tajemství svého otce, které ji léta pronásleduje na každém kroku. Přestože se snaží vše pečlivě skrývat, nikdy se jí nepodaří stopy za sebou zamést úplně a minulost ji dohání nejen v nočních můrách. Kruh kolem Naomi se začíná uzavírat… napínavý román od světoznámé autorky N.Roberts

MŮŽEME SI VYKAT?   (LUISA BINDER)

Ellen po pětatřiceti letech manželství přestalo bavit skákat, jak muž píská. Jen mu to neměla říkat na dovolené ve Skandinávii, protože teď musí nějak dopravit nenáviděný karavan do vzdáleného domova. Jejím zachráncem se má stát floutek Ronny… humorný román nejen pro ženy.

ODHALENÁ TVÁŘ   (SIDNEY SHELDON) 

Proslulý psychoanalytik Judd Stevens stojí před nejzávažnějším případem své kariéry. Dva lidé z jeho blízkosti byli zavražděni. Vyřizuje si s ním účty někdo nervově labilní, komu nedokázal pomoci? Je snad on sám dalším cílem? Než vrah udeří znovu, musí Judd proniknout do jeho mysli, nebo bude z vraždy obviněn právě on.

SMRTÍCÍ BYZNYS  (HANA HINDRÁKOVÁ)

Ellen dorazí do Ugandy, země plné bídy, aby na zdejší klinice pomáhala trpícím dětem. Iluze o léčbě ji brzy přejdou. Děti, které dostaly falešné léky na malárii, totiž umírají. Obrátit se na tamní Organizaci pro boj s falešnými léky je osudová chyba. Ellen teď musí zachránit jak děti, tak sebe.

CITLIVÉ MÍSTO   (JAMES PATTERSON) 

Alex Cross tentokrát čelí problému, s jakým se v životě nesetkal. Celou jeho rodinu drží jako rukojmí geniální psychopat. Alex musí přistoupit na všechno, co zločinec požaduje. Ale podle jakých pravidel se bude odvíjet smrtonosná hra? Thriller oblíbeného amerického autora J.Pattersona

KNĚŽNA LUDMILA   (HANA WHITTON) 

V historickém románě o lásce, ale i zradě se krásná Ludmila s radostí podvolí otcovu přání a provdá se za přemyslovského knížete Bořivoje. Když se jim narodí syn, jejich štěstí se zdá být úplné. Zdání však klame: někdo touží nejen po Bořivojově knížecím titulu, ale také po jeho krásné a urozené manželce Ludmile.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

E-mail:
Heslo:
RegistraceZapomenuté heslo?

Eshop menu

Hledat

Ověřeno zákazníky

 

Sociální sítě

Akční nabídka

Z pohádky do pohádky - omalovánky


Z pohádky do pohádky - omalovánky

129 Kč,-  79 Kč

Kawa 9


Kawa 9

299 Kč,-  129 Kč

České princezny na evropských trůnech


České princezny na evropských trůnech

249 Kč,-  149 Kč

Palác zářícího měsíce- bezvýznamná konkubína


Palác zářícího měsíce- bezvýznamná konkubína L

289 Kč,-  149 Kč

Největší dobyvatelé a vojevůdci


Největší dobyvatelé a vojevůdci

269 Kč,-  179 Kč

Vzpoura plyšového medvídka


Vzpoura plyšového medvídka

269 Kč,-  129 Kč

Doktorka z konce světa


Doktorka z konce světa

289 Kč,-  179 Kč

Zabít Alexe Crosse


Zabít Alexe Crosse

289 Kč,-  49 Kč

Kněžna Ida - Past na českého knížete Spytihněva


Kněžna Ida - Past na českého knížete Spytihněva L

229 Kč,-  49 Kč

RAW živá strava - recepty pro zdraví, vitalitu a štíhlou linii


RAW  živá strava - recepty pro zdraví, vitalitu a štíhlou linii

329 Kč,-  69 Kč

Koruna císařovny Josefíny


Koruna císařovny Josefíny L

289 Kč,-  49 Kč

Srdci neporučíš


Srdci neporučíš L

269 Kč,-  39 Kč

Můj miláček cizopasník


Můj miláček cizopasník L

249 Kč,-  49 Kč

Spojeni osudem


Spojeni osudem L

289 Kč,-  59 Kč

Tajné lásky českých králů a královen


Tajné lásky českých králů a královen L

249 Kč,-  69 Kč