Připravujeme

Autor:

DOŽIVOTÍ - Dohlížela jsem na nejhorší zločince

DOŽIVOTÍ - Dohlížela jsem na nejhorší zločince

Násilí, drogy, sebevraždy, vzpoury... teroristé, sérioví vrazi, namyšlené celebrity i notoričtí útěkáři. Vanessa Frake to všechno zažila během 16 let ve vězeňské službě. Když se ale stala jednou z hlavních dozorkyň v neblaze proslulém vězení Wormwood Scrubs, i ji poněkud zaskočilo šílenství a hrůzy každodenního života těch nejbrutálnějších zločinců ve Spojeném království.

Pultová cena: 369 Kč    Vaše cena: 295 Kč

Nikdy tě neopustím

Nikdy tě neopustím

1806: Astrid Pooleová se v den své svatby stane obětí vraždy a s posledním dechem slíbí novomanželovi, že ho nikdy neopustí. Současnost: Grafička Sonya se s úžasem dozvídá, že její zesnulý otec měl bratra, dvojče, který jí odkázal svůj viktoriánský dům a veškeré jmění. Poté, co Sonya dorazí na místo, zjistí, že spolu s majetkem zdědila i rodinné prokletí.

Pultová cena: 429 Kč    Vaše cena: 343 Kč

Šerpové - Příběhy skutečných vládců Everestu

Šerpové - Příběhy skutečných vládců Everestu

Bez nenápadné malé komunity horalů žijících na úpatí Himálaje by se horolezci těžko odvážili zdolat nejvyšší horu světa. Skromní, silní a přátelští Šerpové stále znova pokořují velehory a pomáhají druhým dostat se na jejich vrcholy. Seznamte se s příběhy lidí, jejichž osudy jsou úchvatnými dobrodružstvími na hranici mezi životem a smrtí na střeše světa.

Pultová cena: 399 Kč    Vaše cena: 319 Kč

To je vražda, napsala - Reklama na vraždu

To je vražda, napsala - Reklama na vraždu

Jessica Fletcherová chce pomoct svému synovci, který nedávno nastoupil do nové práce, proto souhlasí, že se objeví v reklamním spotu. Natáčení se účastní i další osobnosti, s některými Jessica hned najde společnou řeč, s jinými prohodí slovo jen ze zdvořilosti. První den „na place“ probíhá bez větších zádrhelů, dokud se nenajde mrtvé tělo kreativní ředitelky.

Pultová cena: 329 Kč    Vaše cena: 263 Kč

Magický kočičí tarot

Magický kočičí tarot

Díky tomuto tarotu proniknete do magického světa koček, z něhož budete moci čerpat inspiraci a moudrost těchto posvátných tvorů. Otisky tlapek vás provedou utajovanými pěšinkami napříč minulostí, přítomností a budoucností a dovolí vám pohlédnout na svět z jedinečné perspektivy. Magické kočky vám propůjčí své vysoce citlivé vnímání a spojí vás se světem, který často uniká lidské pozornosti.

Pultová cena: 549 Kč    Vaše cena: 439 Kč

Přihlášení

E-mail:
Heslo:
RegistraceZapomenuté heslo?

Eshop menu

Hledat

Ověřeno zákazníky

 

Sociální sítě