Aktuálně

Akční nabídka

  Milí čtenáři, 
připravili jsme pro Vás novou akční nabídku na vybrané tituly.

Výběr knih naleznete ???? zde.

akcni-nabidka

více
Dostihne tě minulost
Dostihne tě minulost
Příběhy českých alchymistů a mystiků
Příběhy českých alchymistů a mystiků
Procitnutí
Procitnutí
 
Kamarádky od koní - Nová hvězda v sedle
Kamarádky od koní - Nová hvězda v sedle
Jak chutná naděje
Jak chutná naděje
Štěstí si tě najde
Štěstí si tě najde
 
Osamělá skála
Osamělá skála
Tajemství modrého skarabea
Tajemství modrého skarabea
Minecraft - Zrození draka
Minecraft - Zrození draka
 
Zrada Bílé růže
Zrada Bílé růže
100 tajuplných záhad světa
100 tajuplných záhad světa
 

Nakladatelství Alpress  

Knižní nakladatelství Alpress zaujímá na trhu s knihami jedno z předních míst a pro své čtenáře vydává knihy všech žánrů nejznámějších světových i českých autorů. Především romány pro ženy i muže, thrillery, příběhy ze života, knihy pro děti a mládež a  také populárně naučnou literaturu.

 

TOP 10 knih nakladatelství Alpress

 

ŘEKA BOHŮ - KOLA OSUDU (SMITH WILBUR)

Již dlouhá léta nezná Egypt nic jiného než válku a zkázu z rukou Hyksósů, krvežíznivých barbarů, kteří ničí vše, co jim stojí v cestě. Do čela odporu se postaví neohrožený otrok Taita a vyšle svého nejlepšího špeha do Mykén hledat spojence. Ten však musí projít územím ovládaným obávanými Hyksósy.

 

PROCITNUTÍ (ROBERTS NORA)

Když byla Breen Kellyová ještě dítě, otec jí vyprávěl o kouzelných místech. Teď vězí až po uši v dluzích a pracuje v zaměstnání, které z duše nenávidí. Nutně potřebuje změnu. Vyrazí na výlet do Irska, odkud pocházel otec. Nic ji však nemohlo připravit na svět, kde se ocitla. Breen se odhodlaně vydává vstříc dobrodružství i poznání vlastního osudu.

 

NEVĚSTA LORDA MACKAYE (SANDS LYNSAY)

Annabel žije jako poslušná druhorozená dcera v klášteře. Ve chvíli, kdy má složit řeholní slib, vytrhnou ji z chráněného světa rodiče, aby ji provdali za skotského šlechtice, jemuž byla zaslíbena její sestra. Ta utekla s podkoním a způsobila tak rodičům hanbu. Annabel vezme svůj úděl s pokorou, ale v pozadí rádoby klidných vod číhá hrozba.

 

VELKÝ ZÁVOD (PATTERSON JAMES)

V dramatickém souboji mezi matkou a dcerou je třeba udržet na uzdě především emoce.


Matka a dcera, obě skvělé parkurové jezdkyně, se zapřísáhly, že nikdy nebudou soupeřit mezi sebou. Slib dodržely až do kvalifikace na olympiádu v Paříži. Velký závod se blíží a hrozí, že souboj o vítězství a snaha zapsat se do dějin sportu nenávratně naruší vztah obou žen. Situaci navíc komplikují pletichy bohatého investora a spolumajitele jednoho z koní.

 

DŮM NOVÉHO ŽIVOTA (ADAMS MARIE)

Píše se rok 1989. Tři porodní asistentky, Susanne, Carola a Ella, se rozhodnou v opuštěné budově založit porodní dům s péčí, jakou si rodičky zaslouží. Jednoho dne se k Susanne dostane žena, jejíž jizvy prozrazují, že vše není tak, jak rodička tvrdí. Susanne si vzpomene na vlastní staré rány. V mládí porodila dceru, jíž se musela vzdát. Nyní by ráda zjistila, jak se dceři daří, i když si to adoptivní rodiče nepřejí.

 

VRAŽDY V CHERRINGHAMU - PROKLETÍ MABINY FARMY (COSTELLO MATTHEW, RICHARDS NEIL)

Temná historie Mabiny farmy sahá až do 17. století, kdy lidé žili ve strachu z ďábelských sil a čarodějnic. Podle legendy jsou statek a jeho obyvatelé stiženi prokletím. Možná proto dodnes na farmě skomírá úroda a dějí se podivné nehody. Jack a Sarah jsou ale přesvědčeni, že za zlovolnými událostmi nestojí nadpřirozené síly.

 

DOSTIHNE TĚ MINULOST (ROBB J.D.)

Eva Dallasová řeší vraždu mrtvé informátorky, která byla nalezena v popelnici. Z případu ji ale vyruší druhá oběť, žena ověšená šperky, jejíž tělo bylo odhaleno při stavebních pracích. Evu nemile překvapí, že místo činu patří jejímu manželovi. Musí se ponořit do komplikovaného světa nemovitostí, zneklidňující rodinné historie a šokujících tajemství.

 

PŘÍBĚHY ČESKÝCH ALCHYMISTŮ A MYSTIKŮ (NOVÁK JAN A.)

Množství předních alchymistů a mystiků své doby, kteří působili na území dnešního Česka, je ohromující. Právě jim vděčíme za jedinečnou atmosféru magična, jež naši zemi odlišuje od ostatních. České mystické odkazy zná celý svět: Golem, Voynichův rukopis, doktor Faust… Životy alchymistů ale nebyly jednoduché. Nechyběly intriky, útěky, vzestupy i pády..

 

DIVOKÝ PŘÍLIV (SMITH WILBUR)

Píše se rok 1774. Rob Courtney žije svůj život v poklidné obchodní stanici na východoafrickém pobřeží a sní o dobrodružství. Po smrti dědečka využije příležitost a odplouvá jako černý pasažér do Anglie. Brzy ovšem přijde téměř o všechno a nezbývá mu než nastoupit na britskou válečnou loď, která míří přes Atlantik zkrotit vzbouřené americké kolonisty…

 

MANDALY PRO MEDITACI A VNITŘNÍ ROVNOVÁHU

Tvůrčí činnost, jakou je vybarvování spletitých mandal, a  nezbytné úvahy o výsledném obrazci vedou k rozjímání, které snižuje stres a  přináší vnitřní klid. Buddhisté a hinduisté používají tradiční mandaly k meditaci a uzdravování. Nastupte svou cestu k duševní rovnováze s touto knihou, která obsahuje devadesát tajemně krásných mandal v mnoha rozmanitých stylech a  vzorech. Je to jedinečná příležitost, kdy si uděláte čas jen pro sebe, přičemž umělecky tvoříte a  účinně relaxujete.

 

Přihlášení

E-mail:
Heslo:
RegistraceZapomenuté heslo?

Eshop menu

Hledat

Ověřeno zákazníky

 

Sociální sítě

Akční nabídka

Zrada Bílé růže


Zrada Bílé růže

329 Kč,-  199 Kč

Džungle


Džungle

649 Kč,-  399 Kč

100 tajuplných záhad světa


100 tajuplných záhad světa

329 Kč,-  229 Kč

Vražda manželů Marstonových


Vražda manželů Marstonových

369 Kč,-  229 Kč

Pramen moci


Pramen moci

349 Kč,-  149 Kč

Nejkrásnější pověsti: Vládcové našich hor


Nejkrásnější pověsti: Vládcové našich hor

289 Kč,-  199 Kč

Trůny bohů


Trůny bohů

329 Kč,-  199 Kč

Anežka a král - Jediná láska Přemysla Otakara II.


Anežka a král - Jediná láska Přemysla Otakara II.

299 Kč,-  199 Kč

Zatoulané štěstí


Zatoulané štěstí

329 Kč,-  199 Kč