Aktuálně

NOVÁ SOUTĚŽ !

Milí čtenáři,

připravili jsme pro Vás soutěž o tři knižní novinky s podpisem autorky:

VŮNĚ LÉTA – Petra Martišková

Zahrajte si s námi  ???? zde

 soutez
 

TERMÍN SOUTĚŽE: 12.8.- 29.8.2022

Přejeme hodně štěstí!

více
Řeka bohů - Nové království
Řeka bohů - Nové království
Zaříkávačka koní
Zaříkávačka koní
Rukopis zločinu
Rukopis zločinu
 
Nečekej, až vyjde slunce - ... nauč se tančit v dešti
Nečekej, až vyjde slunce - ... nauč se tančit v dešti
Chlap na roztrhnutí
Chlap na roztrhnutí
 
Druhá dívka
Druhá dívka
Návrat na panství
Návrat na panství
 
Hledá se Flíček
Hledá se Flíček
Setkání v soumraku
Setkání v soumraku
Svítání nad savanou
Svítání nad savanou
 

Nakladatelství Alpress  

Knižní nakladatelství Alpress zaujímá na trhu s knihami jedno z předních míst a pro své čtenáře vydává knihy všech žánrů nejznámějších světových i českých autorů. Především romány pro ženy i muže, thrillery, příběhy ze života, knihy pro děti a mládež a  také populárně naučnou literaturu.

 

TOP 10 knih nakladatelství Alpress

 

ŘEKA BOHŮ - NOVÉ KRÁLOVSTVÍ (SMITH WILBUR)

Hui žije obklopen láskou milovaného otce, vládce města Láhún, jehož má nahradit. Za krásnými fasádami paláců se však rodí špinavé spiknutí Huiho nevlastní matky a žárlivého bratra, které Huiho přivede až do potupného zajetí uprostřed nepřátel Egypta. Od nich se mladý vyhnanec naučí důmyslnému umění boje, aby mohl stanout po boku mocného egyptského generála Tana a v nelítostné bitvě, v níž bojují samotní bohové, získat slávu jako nový hrdina.

 

VŮNĚ LÉTA (MARTIŠKOVÁ PETRA)

Nesmělá Letty a svérázný Dam jsou nejlepší kamarádi snad od plenek. Tedy přesněji řečeno byli nejlepší kamarádi. Teď už mají společné jen tréninky cheerleadingu a vzájemnou nevraživost, takže společné prázdniny na chalupě jsou pro oba noční můrou. Když před sebou nemohou utéct, alespoň si navzájem dělají ze života peklo. Jenže od nenávisti bývá jen krůček k lásce a tahle má nezaměnitelnou vůni léta...

 

NEVĚSTA Z KLÁŠTERA (SCHÖRGHOFER MANUELA)

Franka, mladší dcera pána z Marienfeldu, se jen těžce smiřuje s osudem řeholnice, zatímco pohledná sestra Melinda se může vdát. Franka si chce ještě naposledy užít svobody a vyjede si potají na projížďku do lesa. Tam potká Wulfa, Melindina nastávajícího, který v ní probudí hluboké city. Z úcty k rodině ovšem Franka odejde do kláštera, ale ani zde nenalézá klid, dějí se tu totiž podivné věci.

 

PACIENTI SIGMUNDA FREUDA (BORCH-JACOBSEN MIKKEL)

Seznamte se s pacienty věhlasného Sigmunda Freuda, česko-rakouského neurologa a psychologa. Naleznete mezi nimi řadu prominentních umělců, filozofů, lékařů nebo vědců, kteří nebyli sužováni pouze duševními poruchami, ale také závislostí na opiu a kokainu. Jejich pohnuté osudy jsou svědectvím doby na přelomu 19. a 20. století a zároveň těžkých počátků moderní psychiatrie.

 

KATEŘINA Z PODĚBRAD (CIPROVÁ OLDŘIŠKA)

Mladičká Kateřina z Poděbrad je provdána za uherského krále Matyáše Korvína. Její dvojče, saská vévodkyně Sidonie, jí závidí postavení královny, dokonce ji v hádce zraní. Když jede do Uher sestřino zranění vysvětlit, tváří v tvář krásnému Matyášovi ztratí odvahu i chuť přiznat, kdo je. Zastoupí sestru po jeho boku... i v jeho loži.

 

RUKOPIS ZLOČINU (BELL DAVID)

Profesor literatury Connor Nye nebyl dlouho schopen nic napsat. Když mu konečně vyjde román o zavražděné ženě, doufá, že mu úspěch otevře dveře dál. Má to ale jeden háček. Knihu totiž nenapsal on, ale jeho studentka, která před dvěma lety zmizela. V románu se navíc detailně popisuje dosud nevyřešený případ a Connor se tak okamžitě ocitne v hledáčku policie.

 

ZATOULANÉ ŠTĚSTÍ (HYDE CATHERINE RYAN)

Virginii konečně pozval Aaron na schůzku. Doufá, že bude s mladým vdovcem a jeho čtyřletým synem šťastná. V jediném tragickém okamžiku se však štěstí rozplyne. Virginie ani po dvaceti letech nedokáže zapomenout. Jednoho dne jejího zatoulaného psa dovede zpátky mladý muž a Virginie je jako u vytržení, protože si je jistá, že se jejich cesty kdysi dávno zkřížily.

 

DOPIS SLEČNY SOPHIE (ALLAIN SUZANNE)

Sophronia Lattimorová svou šanci na lásku již propásla a musí se spokojit s nenápadnou rolí gardedámy. Když svými radami zachrání jednoho z lordů před nešťastným manželstvím, stane se v očích londýnské smetánky neocenitelnou rádkyní pro milostné vztahy. Jak si ale poradí s vlastní touhou po lásce?

 

MINECRAFT - ZAPOMENUTÝ SVĚT (LEE C. B.)

Noční návštěva staveniště vynese Jakeovi, Tankovi a Emily otravný trest. Musejí pomáhat v komunitním centru. Nuda se ale rychle mění v napínavou zábavu, když v zapomenutém koutě centra objeví starý počítač, který skrývá úžasné tajemství. Postupují podle nápovědy, řeší tajuplné rébusy a noří se do nebezpečných hlubin minecraftovského oceánu.

 

ZAŘÍKÁVAČKA KONÍ (MAYER GINA)

Ruby je nešťastná. S matkou se odstěhovala do Cornwallu a chybí jí tu úplně všechno. Nejvíc ale stáje a její kůň. Když se dozví, že i zde existují dva ranče, je v sedmém nebi. Hegartyho ranč je naprosto skvělý a ranč Oceán má zase své osobité kouzlo. Po čase však Ruby zjistí, že se na jednom z rančů děje něco velmi nekalého, a rozhodně to nemíní nechat jen tak.

Přihlášení

E-mail:
Heslo:
RegistraceZapomenuté heslo?

Eshop menu

Hledat

Ověřeno zákazníky

 

Sociální sítě

Akční nabídka

Hledá se Flíček


Hledá se Flíček

149 Kč,-  99 Kč

Setkání v soumraku


Setkání v soumraku

269 Kč,-  129 Kč

Svítání nad savanou


Svítání nad savanou

269 Kč,-  99 Kč

Vládkyně Vikingů


Vládkyně Vikingů

269 Kč,-  169 Kč

Šťastný domov pomocí FENG ŠUEJ


Šťastný domov pomocí FENG ŠUEJ

269 Kč,-  169 Kč

Přírodní lékárna


Přírodní lékárna

329 Kč,-  229 Kč

Před ničím se nezastaví


Před ničím se nezastaví L

329 Kč,-  149 Kč

Ramses - Syn světla


Ramses - Syn světla

319 Kč,-  219 Kč

Vzdálená řeka


Vzdálená řeka

369 Kč,-  269 Kč

Ochutnávačka


Ochutnávačka

329 Kč,-  199 Kč

Ztracená oáza


Ztracená oáza

129 Kč,-  49 Kč

Sexuální život Catherine. M.


Sexuální život Catherine. M.

99 Kč,-  49 Kč