Aktuálně

Akční nabídka

 Milí čtenáři,
připravili jsme pro Vás akční nabídku, 
Vánoční dárky za super ceny výběr knih naleznete ???? zde

akcni-nabidka

 

tip-na-vanoce

více
Co odhalí bouře
Co odhalí bouře
Stejná jako ona
Stejná jako ona
Nás se nezbavíš
Nás se nezbavíš
 
Skrytý záměr
Skrytý záměr
Divoký příliv
Divoký příliv
Nepatřím ti
Nepatřím ti
 
 
Minecraft - Hora
Minecraft - Hora
Na jedné lodi
Na jedné lodi
 

Nakladatelství Alpress  

Knižní nakladatelství Alpress zaujímá na trhu s knihami jedno z předních míst a pro své čtenáře vydává knihy všech žánrů nejznámějších světových i českých autorů. Především romány pro ženy i muže, thrillery, příběhy ze života, knihy pro děti a mládež a  také populárně naučnou literaturu.

 

TOP 10 knih nakladatelství Alpress

 

DIVOKÝ PŘÍLIV (SMITH WILBUR)

Píše se rok 1774. Rob Courtney žije svůj život v poklidné obchodní stanici na východoafrickém pobřeží a sní o dobrodružství. Po smrti dědečka využije příležitost a odplouvá jako černý pasažér do Anglie. Brzy ovšem přijde téměř o všechno a nezbývá mu než nastoupit na britskou válečnou loď, která míří přes Atlantik zkrotit vzbouřené americké kolonisty…

 

NÁS SE NEZBAVÍŠ (ROBB J.D.)

Vše nasvědčuje tomu, že nový případ Evy Dallasové je zločin z vášně. Když ovšem vyslechne ženu, která zavolala policii, její výpověď prostě nesedí. Navíc jí trvalo více než hodinu, než vraždu po nalezení těla ohlásila. Na jednu lež se nabalují další a Eva se dostává do víru událostí, v jejichž středu stojí fanatická skupina, a na povrch vyplývá šokující zločinné spiknutí.

 

ŘEKA BOHŮ - NOVÉ KRÁLOVSTVÍ (SMITH WILBUR)

Hui žije obklopen láskou milovaného otce, vládce města Láhún, jehož má nahradit. Za krásnými fasádami paláců se však rodí špinavé spiknutí Huiho nevlastní matky a žárlivého bratra, které Huiho přivede až do potupného zajetí uprostřed nepřátel Egypta. Od nich se mladý vyhnanec naučí důmyslnému umění boje, aby mohl stanout po boku mocného egyptského generála Tana a v nelítostné bitvě, v níž bojují samotní bohové, získat slávu jako nový hrdina.

 

PO ZÁPADU SLUNCE (HOWARD LINDA)

Město Wears Valley zasáhne sluneční bouře, která vyřadí z provozu veškeré moderní vymoženosti. Nefunguje elektřina, lidem dochází jídlo a sílící zima mění dny v boj o holý život. Plachá Sela vždy utíkala do samoty a bývalý voják Ben dal všem jasně najevo, že o společnost nestojí. Nyní však oba musí vystoupit ze své ulity a možná čelit ještě něčemu ničivějšímu, než je přírodní katastrofa.

 

VRAŽDY V CHERRINGHAMU - POSLEDNÍ VLAK DO LONDÝNA (COSTELLO MATTHEW, RICHARDS NEIL)

Oblíbený starý loutkář Otto těsně před začátkem představení nečekaně umírá na srdeční infarkt. Bývalý policista Jack při poskytování první pomoci objeví na jeho těle zvláštní tetování, které se mu zdá velmi povědomé. Jack pojme vážné podezření, že loutkářova smrt nebyla pouhou nešťastnou náhodou. Spolu se Sarah se vydává po stopách zákeřného vraha.

 

STEJNÁ JAKO ONA (ROBERTS NORA)

Adrian Rizzová je bývalou dětskou hvězdou videí o fitness, jimiž se proslavila její matka. O deset let později se konečně podaří i jí prosadit se s vlastní sérií. V pozadí ale číhá hrozba. Už několik let dostává Adrian dopisy, z nichž mrazí. Že by měly něco společného s tragickou nehodou, při níž kdysi zemřel její otec? Matka bere nebezpečí na lehkou váhu, ale výhrůžky přejdou od slov k činům…

 

DVĚ MARKÉTY - NENÁVIST A LÁSKA JANA JINDŘICHA LUCEMBURSKÉHO (ČERNÁ JAROSLAVA)

Jan Jindřich Lucemburský je poslušným synem svých královských rodičů. Domluvený sňatek s tyrolskou vévodkyní Markétou, která zrovna neoplývá krásou, je ovšem předem odsouzený k nezdaru. Nepřízeň osudu se rázem mění, když šlechtic najde útěchu a hlubokou lásku u Markéty Opavské.

 

VSTŘÍC DOBRÉ NADĚJI (HARAN ELIZABETH)

Johanna vyrůstá v roce 1683 v amsterodamském sirotčinci. V něm se tajně sblíží s Fransem, který však musí odjet na jih Afriky pracovat v nově vzniklé kolonii Dobrá Naděje. Johanna by ho ráda následovala. Jedinou možností je závazek, že se v osadě provdá za některého ze starších boháčů. Na lodi se setká s Floriane, jejíž svět je od Johannina na míle vzdálen, přesto se z nich stanou přítelkyně a spolu začnou spřádat plány, jak zvítězit nad nepřízní osudu.

 

CO ODHALÍ BOUŘE (COOPER CATHERINE)

Bratři Adam a Will vyrazili lyžovat a vůbec je nenapadlo, že z husté vánice, která je zaskočila, už se jeden z nich nevrátí. O dvacet let později se na horské chatě blízko osudného místa sejdou čtyři lidé a je jisté, že někdo ví, co se tenkrát doopravdy stalo. Když se po sněhové bouři objeví Willovo tělo, začne drsná hra odhalující propletené příběhy plné spojitostí se zapomenutou historií.

 

LISTY Z MEXIKA - OSOBITÉ POSTŘEHY ČEŠKY O MEXICKÝCH ODLIŠNOSTECH (ERDÖSOVÁ ZUZANA)

Když jsem se před patnácti lety přistěhovala do Mexika, netušila jsem, do jak pestré a prazvláštní země mě osud zavál. S manželem, Mexičanem, se nám narodila dcera a já se dennodenně snažím v té krásné zemi plné podivných kulturních rozdílů, chaosu i bezstarostnosti plavat a narážím přitom na srdečnost i nepochopení v té nejryzejší podobě. 

 

 

Přihlášení

E-mail:
Heslo:
RegistraceZapomenuté heslo?

Eshop menu

Hledat

Ověřeno zákazníky

 

Sociální sítě

Akční nabídka

Minecraft - Hora


Minecraft - Hora

329 Kč,-  197 Kč

Na jedné lodi


Na jedné lodi

319 Kč,-  219 Kč

Na pólu


Na pólu

649 Kč,-  399 Kč

Kámasútra


Kámasútra

299 Kč,-  199 Kč

Nebe mé lásky


Nebe mé lásky

369 Kč,-  249 Kč

Kamarádky od koní


Kamarádky od koní

199 Kč,-  129 Kč

Nejlepší prázdniny na světě


Nejlepší prázdniny na světě

229 Kč,-  149 Kč

Velký snář


Velký snář

699 Kč,-  449 Kč

Nejkrásnější pověsti: Vládcové našich hor


Nejkrásnější pověsti: Vládcové našich hor

289 Kč,-  199 Kč

Cyklistika - 1100 nejlepších rad - tajemství špičkových jezdců - maximální výkon- bezpečnost - zábava


Cyklistika - 1100 nejlepších rad - tajemství špičkových  jezdců - maximální výkon- bezpečnost - zábava

269 Kč,-  189 Kč

Ztracená oáza


Ztracená oáza

129 Kč,-  49 Kč

Milý pejsku


Milý pejsku

229 Kč,-  137 Kč