Aktuálně

NOVÁ SOUTĚŽ !

Milí čtenáři,

připravili jsme pro Vás soutěž o tři knižní novinky s podpisem autorky:

VŮNĚ LÉTA – Petra Martišková

Zahrajte si s námi  ???? zde

 soutez
 

TERMÍN SOUTĚŽE: 12.8.- 29.8.2022

Přejeme hodně štěstí!

více
Kateřina z Poděbrad - Zkouška lásky
Kateřina z Poděbrad - Zkouška lásky
Řeka bohů - Nové království
Řeka bohů - Nové království
Pacienti Sigmunda Freuda
Pacienti Sigmunda Freuda
 
První láska Elišky Přemyslovny
První láska Elišky Přemyslovny
Navždy spolu
Navždy spolu
 
Druhá dívka
Druhá dívka
Návrat na panství
Návrat na panství
 
Hledá se Flíček
Hledá se Flíček
Nad propastí
Nad propastí
Má přítelkyně
Má přítelkyně
 

Nakladatelství Alpress  

Knižní nakladatelství Alpress zaujímá na trhu s knihami jedno z předních míst a pro své čtenáře vydává knihy všech žánrů nejznámějších světových i českých autorů. Především romány pro ženy i muže, thrillery, příběhy ze života, knihy pro děti a mládež a  také populárně naučnou literaturu.

 

TOP 10 knih nakladatelství Alpress

 

ŘEKA BOHŮ - NOVÉ KRÁLOVSTVÍ (SMITH WILBUR)

Hui žije obklopen láskou milovaného otce, vládce města Láhún, jehož má nahradit. Za krásnými fasádami paláců se však rodí špinavé spiknutí Huiho nevlastní matky a žárlivého bratra, které Huiho přivede až do potupného zajetí uprostřed nepřátel Egypta. Od nich se mladý vyhnanec naučí důmyslnému umění boje, aby mohl stanout po boku mocného egyptského generála Tana a v nelítostné bitvě, v níž bojují samotní bohové, získat slávu jako nový hrdina.

 

VŮNĚ LÉTA (MARTIŠKOVÁ PETRA)

Nesmělá Letty a svérázný Dam jsou nejlepší kamarádi snad od plenek. Tedy přesněji řečeno byli nejlepší kamarádi. Teď už mají společné jen tréninky cheerleadingu a vzájemnou nevraživost, takže společné prázdniny na chalupě jsou pro oba noční můrou. Když před sebou nemohou utéct, alespoň si navzájem dělají ze života peklo. Jenže od nenávisti bývá jen krůček k lásce a tahle má nezaměnitelnou vůni léta...

 

NEVĚSTA Z KLÁŠTERA (SCHÖRGHOFER MANUELA)

Franka, mladší dcera pána z Marienfeldu, se jen těžce smiřuje s osudem řeholnice, zatímco pohledná sestra Melinda se může vdát. Franka si chce ještě naposledy užít svobody a vyjede si potají na projížďku do lesa. Tam potká Wulfa, Melindina nastávajícího, který v ní probudí hluboké city. Z úcty k rodině ovšem Franka odejde do kláštera, ale ani zde nenalézá klid, dějí se tu totiž podivné věci.

 

PACIENTI SIGMUNDA FREUDA (BORCH-JACOBSEN MIKKEL)

Seznamte se s pacienty věhlasného Sigmunda Freuda, česko-rakouského neurologa a psychologa. Naleznete mezi nimi řadu prominentních umělců, filozofů, lékařů nebo vědců, kteří nebyli sužováni pouze duševními poruchami, ale také závislostí na opiu a kokainu. Jejich pohnuté osudy jsou svědectvím doby na přelomu 19. a 20. století a zároveň těžkých počátků moderní psychiatrie.

 

KATEŘINA Z PODĚBRAD (CIPROVÁ OLDŘIŠKA)

Mladičká Kateřina z Poděbrad je provdána za uherského krále Matyáše Korvína. Její dvojče, saská vévodkyně Sidonie, jí závidí postavení královny, dokonce ji v hádce zraní. Když jede do Uher sestřino zranění vysvětlit, tváří v tvář krásnému Matyášovi ztratí odvahu i chuť přiznat, kdo je. Zastoupí sestru po jeho boku... i v jeho loži.

 

RUKOPIS ZLOČINU (BELL DAVID)

Profesor literatury Connor Nye nebyl dlouho schopen nic napsat. Když mu konečně vyjde román o zavražděné ženě, doufá, že mu úspěch otevře dveře dál. Má to ale jeden háček. Knihu totiž nenapsal on, ale jeho studentka, která před dvěma lety zmizela. V románu se navíc detailně popisuje dosud nevyřešený případ a Connor se tak okamžitě ocitne v hledáčku policie.

 

ZATOULANÉ ŠTĚSTÍ (HYDE CATHERINE RYAN)

Virginii konečně pozval Aaron na schůzku. Doufá, že bude s mladým vdovcem a jeho čtyřletým synem šťastná. V jediném tragickém okamžiku se však štěstí rozplyne. Virginie ani po dvaceti letech nedokáže zapomenout. Jednoho dne jejího zatoulaného psa dovede zpátky mladý muž a Virginie je jako u vytržení, protože si je jistá, že se jejich cesty kdysi dávno zkřížily.

 

DOPIS SLEČNY SOPHIE (ALLAIN SUZANNE)

Sophronia Lattimorová svou šanci na lásku již propásla a musí se spokojit s nenápadnou rolí gardedámy. Když svými radami zachrání jednoho z lordů před nešťastným manželstvím, stane se v očích londýnské smetánky neocenitelnou rádkyní pro milostné vztahy. Jak si ale poradí s vlastní touhou po lásce?

 

MINECRAFT - ZAPOMENUTÝ SVĚT (LEE C. B.)

Noční návštěva staveniště vynese Jakeovi, Tankovi a Emily otravný trest. Musejí pomáhat v komunitním centru. Nuda se ale rychle mění v napínavou zábavu, když v zapomenutém koutě centra objeví starý počítač, který skrývá úžasné tajemství. Postupují podle nápovědy, řeší tajuplné rébusy a noří se do nebezpečných hlubin minecraftovského oceánu.

 

ZAŘÍKÁVAČKA KONÍ (MAYER GINA)

Ruby je nešťastná. S matkou se odstěhovala do Cornwallu a chybí jí tu úplně všechno. Nejvíc ale stáje a její kůň. Když se dozví, že i zde existují dva ranče, je v sedmém nebi. Hegartyho ranč je naprosto skvělý a ranč Oceán má zase své osobité kouzlo. Po čase však Ruby zjistí, že se na jednom z rančů děje něco velmi nekalého, a rozhodně to nemíní nechat jen tak.

Přihlášení

E-mail:
Heslo:
RegistraceZapomenuté heslo?

Eshop menu

Hledat

Ověřeno zákazníky

 

Sociální sítě

Akční nabídka

Hledá se Flíček


Hledá se Flíček

149 Kč,-  99 Kč

Nad propastí


Nad propastí

369 Kč,-  249 Kč

Má přítelkyně


Má přítelkyně

249 Kč,-  149 Kč

Co přetrvá věky


Co přetrvá věky L

329 Kč,-  229 Kč

Setkání v soumraku


Setkání v soumraku

269 Kč,-  129 Kč

Vražedná hra


Vražedná hra

329 Kč,-  199 Kč

Před ničím se nezastaví


Před ničím se nezastaví L

329 Kč,-  149 Kč

Kněžna Ludmila


Kněžna Ludmila

279 Kč,-  189 Kč

Přírodní lékárna


Přírodní lékárna

329 Kč,-  229 Kč

Vzdálená řeka


Vzdálená řeka

369 Kč,-  269 Kč

Ztracená oáza


Ztracená oáza

129 Kč,-  49 Kč

Sexuální život Catherine. M.


Sexuální život Catherine. M.

99 Kč,-  49 Kč